Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Message
ru: Сообщение

en: Recipients
ru: Получатели

en: Sender
ru: Отправитель

en: group
ru: группа

en: SKU
ru: Артикул

en: Order
ru: Порядок

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Notification
ru: Уведомление

en: Send an e-mail to the customer
ru: Отправлять письма покупателю

en: If the order status is completed.
ru: Если состояние заказа - "Завершено".

en: The "From" address.
ru: Адрес "Откуда"

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
ru: Введите адреса электронной почты для получения уведомлений, по одному в каждой строке. Вы можете использовать токены заказа для динамических адресов электронной почты.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
ru: Попытка отправки сообщения на @email относительно заказа @order_id не удалась.

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
ru: <strong>Артикул:</strong> !sku<br>

en: TODO: please describe this table!
ru: TODO: пожалуйста, опишите эту таблицу!

en: TODO: please describe this field!
ru: TODO: пожалуйста, опишите это поле!
