Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Message
sk: Správa

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: group
sk: skupina

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Order
sk: Poradie

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: @name replacement patterns
sk: @name vzory pre nahradenie

en: The "From" address.
sk: Adresa odosielateľa.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sk: Zadajte e-mailové adresy, na ktoré chcete poslať upozornenie, jednu na každý riadok. Pre dynamické e-mailové adresy môžete použiť tokeny.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
sk: Môžete použiť vzorky pre nahradenie v poliach príjemcu, predmetu a tela správy.
