Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
sl: Skupine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Message
sl: Sporočilo

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Order
sl: Vrstni red
