Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Message
sv: Meddelande

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Sender
sv: Avsändare

en: group
sv: grupp

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Order
sv: Ordning

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Notification
sv: Avisering

en: @name replacement patterns
sv: Ersättningsmönster för @name

en: Send an e-mail to the customer
sv: Skicka ett e-postmeddelande till kunden.

en: If the order status is completed.
sv: Om beställningens status är slutförd.

en: renewal
sv: förnyelse

en: The "From" address.
sv: Frånadressen

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sv: Ange e-postadresserna som skall ta emot meddelandena, en på varje rad. Du kan använda ersättningsstecken för beställning för dynamiska e-postadresser.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
sv: Du kan använda dig av ersättningsmönster i fältet för mottagare, ämnet och meddelandetexten.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
sv: Försök att skicka e-post till @email angående beställning @order_id misslyckades.

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
sv: <strong>Artikelnummer:</strong> !sku<br />

en: Group subscription
sv: Gruppprenumeration
