Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Message
te: సందేశం

en: Order
te: క్రమం
