Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Message
th: ข้อความ

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Order
th: เรียงตาม
