Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Message
tr: İleti

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Sender
tr: Gönderen

en: group
tr: grup

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Order
tr: Sıralama

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Group subscription
tr: Grup abonelikleri
