Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Order
ug: تەرتىبى
