Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Message
vi: Thông điệp

en: Recipients
vi: Người nhận

en: Sender
vi: Người gửi

en: group
vi: nhóm

en: Order
vi: Thứ tự

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế
