Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Message
az: Mesaj

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
