Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
