Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Groups
eo: Grupoj

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Order
eo: Ordo
