Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Message
fa: پیام

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Sender
fa: فرستنده

en: SKU
fa: مدل

en: Order
fa: سفارش

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: @name replacement patterns
fa: الگوهای جایگذاری @name

en: Send an e-mail to the customer
fa: ارسال یک نامه الکترونیکی به مشتری

en: renewal
fa: تجدید

en: The "From" address.
fa: آدرس «فرستنده».

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
fa: اقدام به ارسال نامه الکترونیکی @email مربوط به سفارش @order_id ناموفق بود.
