Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Message
he: הודעה

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: group
he: קבוצה

en: SKU
he: מק"ט

en: Order
he: סידור

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Send an e-mail to the customer
he: שלח דוא"ל ללקוח

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
he: ניסיון לשלוח אימייל @email לגבי הזמנה @order_id נכשל.

en: TODO: please describe this table!
he: TODO: נא לתאר את הטבלה הזו!

en: TODO: please describe this field!
he: TODO: נא לתאר את השדה הזה!
