Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Message
hu: Üzenet

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Sender
hu: Feladó

en: group
hu: csoport

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Order
hu: Rendelés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Notification
hu: Értesítés

en: Send an e-mail to the customer
hu: E-mail küldése a vevőnek

en: If the order status is completed.
hu: Ha a megrendelés állapota: teljesítve.

en: renewal
hu: megújítás

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
hu: Email címek megadása értesítések fogadásához, címenként új sorba írva. Lehetőség van dinamikus email címek megadására megrendelés vezérjel használatával.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
hu: @order_id azonosítójú megrendelésre vonatkozó email @email címre kiküldése nem sikerült.

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
hu: <strong>Cikkszám:</strong> !sku<br />

en: Organic group(s)
hu: Öntevékeny csoportok
