Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Recipients
hy: ստացողներ
