Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Message
id: Pesan

en: Recipients
id: Penerima

en: group
id: grup

en: Order
id: Urutan

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian
