Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Groups
is: Hópar

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Message
is: Skilaboð

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Sender
is: Sendandi

en: SKU
is: VN

en: Order
is: Pöntun

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
is: <strong>Vörunúmer:</strong> !sku<br />
