Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Recipients
ka: მიმღებები
