Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Message
lt: Žinutė

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: group
lt: grupė

en: Order
lt: Tvarka

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: @name replacement patterns
lt: @name keitimo šablonai

en: Send an e-mail to the customer
lt: Siųsti el.pašto laišką klientui

en: If the order status is completed.
lt: Jei užsakymo būsena yra Pabaigta.

en: renewal
lt: atnaujinimas

en: The "From" address.
lt: Nuo adresas

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti šiais pakeitimo šablonais gavėjo, temos laukeliuose ir žinutės tekste.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.
