Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ
