Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Message
oc: Messatge

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Order
oc: Òrdre

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament
