Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Message
uk: Повідомлення

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Sender
uk: Відправник

en: group
uk: група

en: SKU
uk: Артикул

en: Order
uk: Послідовність

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Notification
uk: Сповіщення

en: @name replacement patterns
uk: Шаблони заміни @name

en: ca
uk: уд

en: Send an e-mail to the customer
uk: Надіслати повідомлення до клієнта

en: If the order status is completed.
uk: Якщо стан замовлення - Завершене.

en: renewal
uk: поновлення

en: The "From" address.
uk: Адреса "Відправника"

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть електронні адреси, на які надсилати сповіщення, по одній на рядок. Можна використовувати замінники для динамічних електронних адрес.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
uk: Спроба надіслати повідомлення на адрес електронної пошти @email щодо замовлення № @order_id була невдалою.

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
uk: <strong>Артикул:</strong> !sku<br>

en: TODO: please describe this table!
uk: TODO: додати опис цієї таблиці!

en: TODO: please describe this field!
uk: TODO: додати опис цього поля!
