Ogone - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Description:
fi: Kuvaus:
