Ogone - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Language
nl: Taal

en: Currency
nl: Valuta

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Ogone Payment
nl: Ogone betaling

en: Ogone payment method type.
nl: Ogone betaalmethode.

en: Ogone Payment OK
nl: Ogone-betaling OK

en: Ogone Payment Error
nl: Ogone-betaling fout

en: Ogone Payment cancel
nl: Ogone-betaling annuleren

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: The URL for the Ogone PSP service. Use https://secure.ogone.com/ncol/test/orderstandard.asp for testpurposes, https://secure.ogone.com/ncol/prod/orderstandard.asp for production use.
nl: De URL voor de Ogone PSP service. Gebruik https://secure.ogone.com/ncol/test/orderstandard.asp voor testdoeleinden, https://secure.ogone.com/ncol/prod/orderstandard.asp voor productiedoeleinden.

en: The login username for the Ogone PSP service.
nl: De gebruikersnaam om in te loggen voor de Ogone PSP service.

en: Use "EUR", "USD" or "GBP" for currency. See Ogone documentation for details.
nl: Gebruik "EUR", "USD" of "GBP" voor valuta. Bekijk de Ogone documentatie voor meer details.

en: Use "en_US" notation for language. See Ogone documentation for details.
nl: Gebruik "en_US" voor taalnotatie. Bekijk de Ogone documentatie voor meer details.

en: Shown in payment page.
nl: Weergegeven in betaalpagina.

en: BG Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background color payment page.(empty for default)
nl: Achtergrondkleur betaalpagina. (leeg laten voor standaard)

en: Table BG Color
nl: Achtergrondkleur tabel

en: Text color payment page.(empty for default)
nl: Tekstkleur betaalpagina. (leeg laten voor standaard)

en: text Color
nl: Tekstkleur

en: Background color tables in payment page.(empty for default)
nl: Achtergrondkleur tabellen in betaalpagina. (leeg laten voor standaard)

en: Text color tables in payment page.(empty for default)
nl: Tekstkleur tabbellen in betaalpagina. (leeg laten voor standaard)

en: Button Color
nl: Knopkleur

en: Button color in payment page.(empty for default)
nl: Knopkleur in betaalpagina. (leeg laten voor standaard)

en: Button Text Color
nl: Tekstkleur van de knop

en: Button text color in payment page.(empty for default)
nl: Tekstkleur van de knop in betaalpagina. (leeg laten voor standaard)

en: Logo Path
nl: Pad naar logo

en: Logo to use on payment page.(empty for none)
nl: Logo om op de betaalpagina te gebruiken. (leeg laten voor geen)

en: Fonttype
nl: Lettertype

en: SHA-1 signature for pre payment verification.
nl: SHA-1 handtekening voor verificatie vóór betaling.

en: SHA-1 signature for post payment verification.
nl: SHA-1 handtekening voor verificatie na betaling.

en: One moment please, you will automaticaly be redirected to the payment gateway...
nl: Even geduld, u wordt automatisch doorverwezen naar de betaalservice...

en: Popupblockers might stop the paymentpage from opening, please click the button to open the payment page if it does not open automaticaly.
nl: Wellicht verhinderen pop-up blockers het openen van de afrekenpagina. Klik op de knop indien de afrekenpagina niet automatisch opent.

en: Click here to go to payment page manualy
nl: Klik hier om handmatig naar de betaalpagina te gaan

en: Ogone returned an error for your payment. Your order is not completed. Please try again or contact us.
nl: Ogone heeft een foutmelding gegeven. Uw bestelling is niet gelukt. Probeer opnieuw of neem contact met ons op.

en: Ogone returned an error for this payment.
nl: Ogone heeft een foutmelding gegeven voor deze betaling.

en: Ogone returned a cancel for your payment. Your order is not completed. Please try again or contact us.
nl: Ogone heeft uw betaling geannuleerd. Uw bestelling is niet gelukt. Probeer opnieuw of neem contact met ons op.

en: Receive payments through checkout via Ogone.
nl: Betalingen ontvangen afgehandeld via Ogone.
