Ogone - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Type:
vi: Kiểu:

en: Description:
vi: Mô tả:
