Ogone - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Currency
it: Valuta

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Type:
it: Tipo:

en: Description:
it: Descrizione:
