Ogone - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Currency
oc: Devisa

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Type:
oc: Tipe :

en: Description:
oc: Descripcion :
