Ogone - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Description:
sk: Popis:
