Ogone - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது
