Ogone - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Type:
ca: Tipus:
