Ogone - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: Unknown
da: Ukendt

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Description:
da: Beskrivelse:
