Ogone - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Description:
el: Περιγραφή:
