Ogone - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Currency
es: Moneda

en: Unknown
es: Desconocido

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Type:
es: Tipo:

en: Description:
es: Descripción:
