Ogone - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Type:
he: סוג:
