Ogone - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Unknown
kn: ಅಜ್ಞಾತ

en: Type:
kn: ಬಗೆ:

en: Description:
kn: ವಿವರಣೆ:
