Ogone - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: Unknown
sv: Okänd

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Type:
sv: Typ:

en: Description:
sv: Beskrivning:
