Ogone - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Currency
hu: Pénznem

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Type:
hu: Típus:

en: Description:
hu: Leírás:
