Ogone - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Type:
lv: Tips:

en: Description:
lv: Apraksts:
