Ogone - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Language
fr: Langue

en: Currency
fr: Devise

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Type:
fr: Type :

en: Card number
fr: Numéro de carte
