Ogone - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Type:
pl: Typ:

en: Card number
pl: Numer karty
