Ogone - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Language
uk: Мова

en: Currency
uk: Валюта

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Type:
uk: Тип:

en: Description:
uk: Опис:

en: Card number
uk: Номер картки
