Ogone - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
