Ogone - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Currency
hr: Valuta

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
