Ogone - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Unknown
hy: Անհայտ
