Ogone - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: Unknown
ja: 不明

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Description:
ja: 詳細：
