Ogone - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Currency
tr: Para birimi

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Type:
tr: Tür:

en: Description:
tr: Açıklama:
