Ogone - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Currency
fa: واحد پول

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Description:
fa: توضیحات:
