Ogone - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Description:
gl: Descrición
