Ogone - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Type:
ru: Тип:

en: Description:
ru: Описание:
